Rekreačné zariadenie ,,Rybník”, Ihráč- Píla

 

 

 

 

 

 

 

Vážení návštevníci nášho rekreačného zariadenia. Oznamujeme Vám, že od roku 2016 je v prevádzke nová internetová stránka obce Ihráč www.ihrac.sk. Na tejto novej stránke sú zverejnené všetky aktuálne informácie o rekreačnom zariadení ako aj voľné termíny na ubytovanie.

Naša obec leží v srdci Kremnických hôr, kde sú veľmi dobré podmienky na turistiku. Po turistickej značke je možnosť dostať sa na Hostinec, Skalku, Chom, Poľanu, Jastrabskú skalu. Cez našu obec prechádza cyklotrasa, ktorou sa môžete dostať do okolitých obcí a miest. V katastri obce je možnosť výletov do prekrásnej prírody.Obec vlastní rekreačné zariadenie s umelou vodnou nádržou, kde je v letných mesiacoch možnosť kúpania, ako aj oddychu v lone prekrásnej prírody. Rekreačné zariadenie sa nachádza 4 km od obce, kde je zákaz vstupu motorovými vozidlami. Povolenie na vstup motorovými vozidlami majú len návštevníci, ktorí majú prenajaté rekreačné zariadenie.

 

Rekreačné zariadenie „Rybník” Ihráč – Píla

Kapacita: 11  lôžok – tri izby, spoločenská miestnosť, kuchynka, sociálne zariadenie, 2 sprchy
Kúrenie: krbová vložka
Prevádzka rekreačného zariadenia:: od 1. apríla do 30. novembra (v prípade chladného počasia sa  prevádzka ukončí skôr).
Možnosť objednávky: od januára

Poplatok za prenájom: Po objednaní prenájmu (ubytovania) obec ako prenajímateľ odošle nájomcovi nájomnú zmluvu v dvoch vyhotoveniach. Nájomca  je túto zmluvu povinný podpísať a do 7 dní od prevzatia jedno podpísané vyhotovenie zmluvy vrátiť späť. Zároveň je nájomca povinný do 7 dní zaplatiť zálohovú platbu v plnej výške za ubytovanie – t.j. počet hodín x hodinová sadzba, ( v hotovosti na obecnom úrade v Ihráči alebo bankovým prevodom na číslo účtu: SK18 5600 0000 0053 2497 2001 vedeného v Prima banke Slovensko, a.s., pob. Žiar nad Hronom. Pri platbe bankovým prevodom je potrebné uviesť variabilný symbol platby 3247 a do informácie pre prijímateľa meno, priezvisko a text záloha za RZ. Ak nájomca podpísanú zmluvu v uvedenom termíne nevráti a rovnako v uvedenom termíne nezaplatí zálohu, zmluva sa v plnom rozsahu ruší.

Pri vyúčtovaní faktúry za prenájom RZ bude zaplatená záloha od celkovej fakturovanej sumy odpočítaná.

 

POZOR ZMENA PODMIENOK PRENÁJMU
REKREAČNÉHO  ZARIADENIA  IHRÁČ  PÍLA !

PODMIENKY PRENÁJMU A POPLATKY ZA RZ IHRÁČ-PÍLA
OD 1. 1. 2018 (pre rok 2018)

Obecné zastupiteľstvo uznesením č. 57/2017 zo 29. 11. 2017 schválilo tieto podmienky a poplatky za prenájom RZ

 

Minimálny počet prenocovaní 2 noci ( menej nie)

Poplatok 2,60 €/ 1 hod. bez obmedzenia počtu osôb a obmedzenia trvalého pobytu.

Príchod: v deň nástupu o 16,00 hod.

Odchod: v deň odchodu o 16,00 hod.

V prípade dohody s hospodárom RZ o skoršom odchode, je prenajímateľ povinný zaplatiť poplatok v takej výške, akoby odchádzal o 16:00 hod.

Jednodňový pobyt najskôr od 7:00 hod najneskôr do 19:00 hod.

Možnosť prenájmu na SILVESTRA bez vody ( voda bude dovezená v 50 l sude) za poplatok 50,00 €.

Žiadne výnimky nebudú akceptované, preto záujemcov žiadame, aby

RZ Rybník Ihráč-Píla

Prajeme pekný pobyt!

 

  • p1050325.jpgp1050322.jpginterier6.jpginterier5.jpg
  • interier3.jpginterier1.jpg033.jpg

 

Ubytovací poriadok (klikni tu)Žiadne komentáre - Pridajte Váš príspevok

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Štvrtok, 30. Máj 2024